Menü
Alışveriş Sepetiniz

Desteklerimiz

1-       Eğitim

Açılış öncesi ve sonrası, uzman kadromuzun size sunacağı eğitimlerle, Sade Pazar ürün ve hizmet kalitesini kendi mağazanızda uygulamak için her zaman hazır olacaksınız.

 

2-       Denetim

Gerek müşterilerimizin memnuniyetini gerekse iş ortaklarımızın yatırımlarını korumak amacıyla operasyon ekiplerimizce; hizmet, bilgi ve ürün kalitesi standartlarını periyodik olarak denetleyerek sürekli iyileştirme çalışmaları yapmaktayız.

 

3-       El Kitabı

Eğitim departmanımız tarafından hazırlanan “Franchise İş Ortaklığı El Kitabı”, ailemize katıldığınız anda itibaren her zaman danışabileceğiniz bir kılavuz olacaktır.

 

4-       Mağaza Lokasyon Seçimi

Mağazanın satış performansına, mağazanın doğru lokasyonda açılmasının doğrudan etkisi bulunmaktadır. Bu nedenle sizlere lokasyon belirlenmesinde, sektörde tecrübeli ekibimizle, gerektiğinde yerinde araştırma yaparak, destek vermekteyiz.

 

5-       Mimari Proje Desteği

Lokasyon seçiminden sonra mağazanın mimari projesinin hazırlanması ve inşaat firması tarafından uygulama süreçlerini, İş Geliştirme ekibimizle yakından takip etmekteyiz.

6-       Lojistik

Tüm ürünler tarafımızdan kapınıza kargo ile teslim edilmektedir.

 

7-       İşletme Danışmanlığı

Ailemize katıldığınız andan itibaren; satış artırıcı faaliyetler, doğru operasyon yönetimi, kalite ve hizmet standartlarının uygulanması, personel yönetimi vb. konularında  size İş Geliştirme ekibimizle danışmanlık vermekteyiz.

 

8-       Pazarlama

Siz İş Ortaklarımıza, kurumsal iletişim alt yapımızdan faydalanma imkanı yanı sıra, online reklam ve tanıtım desteği veriyoruz.

 

9-       İnsan Kaynakları

Çalışan ihtiyaçlarınız için aday havuzumuzdan yararlanabileceğiniz gibi yeni adaylar için anlaşmalı İK sitelerinde sizler için ilanlar vererek destek oluyoruz.

 

10-   Bilgi İşlem

Tüm mağazalarımızın kullanmış olduğu ve Sade Pazar merkez ile entegre çalışan ERP yazılım programı sayesinde; işletmenizi doğru yönetmek, analizlerinizi doğru yapmak, maliyet ve stoklarınızı kontrol altında tutmak ve müşteri datalarınızı doğru işleyebilme imkanı sunuyoruz.

 

11-   Ürün Çeşitliliği

Unutmayın! Sade Pazar, ürün çeşitliliği ve tamamlayıcı ürünler açısından müşteri ihtiyaçlarını karşılayacak geniş bir ürün zenginliğine sahiptir.