Menü
Alışveriş Sepetiniz

Pekmezler

Marka: SADE PAZAR Model: ST2456
Andız Pekmezi Yüzyıllardır bilhassa Anadolu ve Akdeniz topraklarında geleneksel olarak üretilen ve şifalı olduğuna inanılan Andız Pekmezi; kaynatma ya da vakumlama yöntemi ile konsantre hale getirilmesiyle elde edilir.Soğuk sıkım meyve özü veya pekmezler; meyve sularının 50°C’yi geçmeyecek ..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST2458
Dut Pekmezi Yüzyıllardır bilhassa Anadolu topraklarında geleneksel olarak üretilen ve şifalı olduğuna inanılan pekmez, şeker açısından zengin olan meyvelerin sularının kaynatma ya da vakumlama yöntemi ile konsantre hale getirilmesiyle elde edilir. Soğuk sıkım meyve özü veya pekmezler; meyve suları..
79,00TL
Vergiler Hariç:79,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST2459
Hurma Pekmezi Yüzyıllardır bilhassa Anadolu topraklarında geleneksel olarak üretilen ve şifalı olduğuna inanılan pekmez, şeker açısından zengin olan meyvelerin sularının kaynatma ya da vakumlama yöntemi ile konsantre hale getirilmesiyle elde edilir. Soğuk sıkım meyve özü veya pekmezler; meyve sula..
39,00TL
Vergiler Hariç:39,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST2460
Keçiboynuzu Pekmezi Yüzyıllardır bilhassa Anadolu topraklarında geleneksel olarak üretilen ve şifalı olduğuna inanılan; Harnup Pekmezi olarak da bilinen Keçiboynuzu Pekmezi, şeker açısından zengin olan meyvelerin sularının kaynatma ya da vakumlama yöntemi ile konsantre hale getirilmesiyle elde edil..
35,00TL
Vergiler Hariç:35,00TL
Gösterilen: 1 ile 4 arası, toplam: 4 (1 Sayfa)