Menü
Alışveriş Sepetiniz

Öğütülmüş Ürünler

Marka: SADE PAZAR Model: ST0030
  Altın Otu Tozu 50 gr Doğada kendiliğinden yetişen altın otu bitkisinin çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Tesisimizde geleneksel yöntemlerle öğütülüp toz haline getirilir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Katkı ve koruyuc..
20,00TL
Vergiler Hariç:20,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0035
Ceviz Kabuğu Tozu 50 gr Tarım kimyasalları ve suni gübre kullanılmadan yetiştirilen yerli tür ceviz ağaçlarından elde edilen ve gölgelik, havadar bir yerde kurutulan yeşil ceviz kabuklarından elde edilir. Tesisimizde toz haline getirilir. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Ka..
9,00TL
Vergiler Hariç:9,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST2297
Havlıcan Tozu 40 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen havlıcan bitkisinin kök ve toprak altı kısımlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. ..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0119
  Hindistan Cevizi 100 gr Öğütülmüş Doğal yetiştirilen hindistan cevizi meyvesinin içinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Pasta, kurabiye, muhallebi, kek gibi tatlılarda kullanılabilir. Yağı alınmamış hindistan cevizinden elde edildiğinden hindis..
17,00TL
Vergiler Hariç:17,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0004
Mahlep Tozu 15 gr Doğada kendiliğinden yetişen mahlep ağaçlarının meyvelerinin kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir. Tatlı ve tuzlu kurabiyelere, poğaçalara, böreklere, soslara eklenebilir. Kendine has bir aromaya sahiptir. Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğ..
11,00TL
Vergiler Hariç:11,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0032
Pelin Otu Tozu 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen pelin otu bitkisinin yapraklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, ..
16,00TL
Vergiler Hariç:16,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0006
  Toz Karabiber 60 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen karabiber meyvelerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, ..
18,00TL
Vergiler Hariç:18,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0007
  Toz Karanfil 60 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen karanfil ağacının açmamış çiçeklerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yaban..
23,00TL
Vergiler Hariç:23,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0001
  Toz Kimyon 60 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen kimyon bitkisinin tohumlarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı ma..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0005
  Toz Salep 10 gr  Doğada kendiliğinden yetişen salep kök yumrularının gölgelik, havadar bir yerde kurutulmasıyla üretilmiştir. Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı ve koruyucu içermez. İçindekiler Öğü..
18,00TL
Vergiler Hariç:18,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST2329
Toz Sumak 40 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen sumak bitkisinin meyvelerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde, katkı..
12,00TL
Vergiler Hariç:12,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0002
Toz Tarçın 60 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen  tarçın ağacı gövde iç kabuklarının gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde..
14,00TL
Vergiler Hariç:14,00TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0028
  Toz Yeni Bahar 50 gr Suni gübre ve tarım kimyasalları kullanılmadan doğal yetiştirilen yenibahar bitki meyvelerinin gölgelik, havadar bir yerde kurutulup öğütülmesiyle üretilmiştir.  Yalnızca mekanik öğütme işlemi görmüştür. Işınlanmamıştır, doğal olarak kurutulmuştur. Yabancı madde..
15,90TL
Vergiler Hariç:15,90TL
Marka: SADE PAZAR Model: ST0033
TOZ ZENCEFİL   Toz Zencefil nedir? Boyu bir metreyi bulabilen, yaprakları ince ve uzun olmakla beraber çiçekleri de kırmızı ve sarı renklerde açan Zingiberaceae familyasına ait zencefil bitkisinin köklerinden doğal yollarla elde edilmiştir.   Toz Zencefil kullanım alanları: Yemeklerd..
18,00TL
Vergiler Hariç:18,00TL
Gösterilen: 1 ile 14 arası, toplam: 14 (1 Sayfa)